Contact

Maaike Snelder is de primaire contactpersoon voor SummaLab

Onderstaand alle openbare gegevens.
NB: Dit is niet het gehele consortium

NaamOrganisatieEmail
Maaike SnelderTU Delft en TNOm.snelder@tudelft.nl
Arjan van Binsbergen TU DelftA.J.vanBinsbergen@tudelft.nl
Joop de KrakerUniversiteit Maastricht-ICISj.dekraker@maastrichtuniversity.nl
Christian SchollUniversiteit Maastricht-ICISchristian.scholl@maastrichtuniversity.nl
Yashar AragiTNOyashar.araghi@tno.nl
Rufus FraanjeHaagse HogeschoolP.R.Fraanje@hhs.nl
Joop VeenisFuture Mobility Networkjoop@thefuturemobility.network
Rissan SlaghekFuture Mobility Networkrissan@thefuturemobility.network
Leendert VerhoefAMS Instituteleendert.verhoef@ams-institute.org
Tom KuipersAMS Institutetom.kuipers@ams-institute.org
Jacoba van Gastel We all Wheelinfo@we-all-wheel.com
Jan-Kees Verrest Gemeente Delftjverrest@Delft.nl
Lilian Verkleij Gemeente Den Haaglilian.verkleij@denhaag.nl
Ismira AnindiaGemeente Den Haagismira.anindia@denhaag.nl
Julie van HeterenVervoerregioj.vanheteren@vervoerregio.nl
Rozemarijn
Doornewaard
Vervoerregiorozemarijn.doornewaard@rhdhv.com